Jeżeli chodzi o pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach chciałbym zwrócić szczególną uwagę na możliwości jakie przysługują osobie poszkodowanej.

W takiej sytuacji jeżeli jesteś osobą poszkodowaną, chciałabym zwrócić uwagę na możliwości jakie Ci przysługują, mianowicie szkody mogą być osobowe bądź majątkowe. Niestety firmy ubezpieczeniowe niejednokrotnie zaniżają wartość należnych osobie poszkodowanej świadczeń. Jak sobie wtedy poradzić? W jakich sytuacjach to następuje?

Najczęstszym przypadkiem szkody, którą odnosimy jest szkoda majątkowa czyli uszkodzony samochód lub inny środek lokomocji. W takim momencie pomagam w uzyskaniu większego odszkodowania, kiedy wycena za naprawę samochodu bądź innego środka motoryzacji, którym się poruszaliśmy została zaniżona. Przybliżę w dalszej części i kolejnych odcinkach w jaki sposób to robić.

Pomagam też osobom poszkodowanym w uzyskiwaniu świadczeń za niezapłacony samochód zastępczy, albowiem wielokrotnie są sytuacje kiedy firma ubezpieczeniowa kwestionuje ilość dni, w których korzystaliśmy z takiego samochodu.

Jeżeli chodzi zaś o szkody niemajątkowe, czyli wartość, którą jest najtrudniej wycenić, czyli cierpienia fizyczne oraz cierpienia psychiczne. Również wskażę w kolejnych odcinkach w jakiś sposób możemy to mierzyć, jak możemy tego dochodzić i w jakich sytuacjach firmy ubezpieczeniowe oferują nam godziwe wypłaty z tytułu zadośćuczynienia.

Serdecznie zapraszam na swój kanał YT.