Eliza Korsak - specjalista ds. odszkodowań

Jestem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2010 – 2012 odbywałam aplikację adwokacką pod patronatem Adwokata Jerzego Korsaka.

Adwokat Eliza Korsak

W marcu 2013 r. złożyłam egzamin adwokacki i zostałam wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku. Praktyka z każdym dniem poszerza moją wiedzę oraz rozwija doświadczenie. Ciężka praca oraz śledzenie wszelkich zmian w ustawodawstwie dają gwarancję rzetelnego reprezentowania praw Klienta. Wykonując swój zawód zapewniam najwyższą jakość świadczonych usług, traktując każdą sprawę priorytetowo.

Zagadnienia związane z zadośćuczynieniem za doznaną krzywdę i cierpienia w różnorakich wypadkach losowych stanowią znaczną część prowadzonych przeze mnie spraw. Tej materii poświęciłam pracę magisterską „Odpowiedzialność odszkodowawcza lekarza w świetle prawa cywilnego” wieńczącą pięcioletnie studia prawnicze.

Kontakt

Co mówią o mnie klienci?

RM
Robert Metelicki
rok temu

W roku 2020 zlecałem kancelarii pani mecenas Elizie Korsak prowadzenie negocjacji kontraktów oraz opinii prawnych planowanych przedsięwzięć. Z całą odpowiedzialnością, pragnę polecić usługi tej kancelarii na każdym etapie współpracy. Na szczególną uwagę zasługuje jakość opracowywanych materiałów, opinii – pierwszy raz spotkałem się z tak wyczerpującym opisem w opinii prawnej z wyszczególnieniem potencjalnych zagrożeń, że nie miałem dodatkowych pytań.

Serdecznie polecam!

Robert Metelicki

CEO

Metro

MS
Marcin Skurczyński
11 miesięcy temu

Współpracowaliśmy przy kilku sprawach i zawsze na najwyższym poziomie.

Bardzo rzadko mogę polecić kogoś tak jak Panią Elizę

AS
An Sap
rok temu

„Pani Mecenas Korsak prowadziła moją sprawę rozwodową. Do rozprawy przygotowała mnie bardzo dobrze pod kątem merytorycznym jak i psychicznym. Tłumaczy wszystko w sposób konkretny, bez lania wody. Posiada wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego. Jednocześnie jest sympatyczna, z poczuciem humoru i pomocna. Sprawa zakończona pozytywnie. Polecam jak najbardziej.”

EJ
Emilia J.
rok temu

„100% zadowolenia za prowadzona sprawę o przyznanie alimentów. Adwokat rzeczowa i konkretna. Wszystko w punkt. Rozwiewa wszelkie obawy i wątpliwości. Stoi murem za klientem. Polecam 100%”