Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne.

Jak nas oceniają?
„Niezwykle kompetentna Pani Adwokat, zarówno sprawna pomoc prawna, jak i wsparcie duchowe. Sprawa przeprowadzona szybko i bez komplikacji.”

Paulina

„Pani Mecenas jest bardzo skuteczna, rzeczowa, słowna i kompetentna. Moje trzy sprawy sądowe rozstrzygnięte po mojej myśli. Polecam wszystkim.”

K.C.

„Super…Rzeczowa…Konkretna i najważniejsze Skuteczna”

Bartłomiej K.

„Bardzo dobra współpraca. Wysoki poziom merytoryczny. Polecam wszystkim”

Rafał G.

„Bardzo dobra pani adwokat 🙂 Bez owijania w bawełnę działa szybko i skutecznie. Sprawa zakonczona pozytywnie. Dziekuje za pomoc i pozdrawiam.”

Kamil N.

„Dzięki Pani Mecenas sprawa o odszkodowanie i zadośćuczynienie zakończona pozytywnie…Osoba godna zaufania! Polecam w 100%!!!”

Mati

„100% zadowolenia za prowadzona sprawę o przyznanie alimentów. Adwokat rzeczowa i konkretna. Wszystko w punkt. Rozwiewa wszelkie obawy i wątpliwości. Stoi murem za klientem. Polecam 100%”

Emilia J.

„Pani Mecenas Korsak prowadziła moją sprawę rozwodową. Do rozprawy przygotowała mnie bardzo dobrze pod kątem merytorycznym jak i psychicznym. Tłumaczy wszystko w sposób konkretny, bez lania wody. Posiada wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego. Jednocześnie jest sympatyczna, z poczuciem humoru i pomocna. Sprawa zakończona pozytywnie. Polecam jak najbardziej.”

An Sap

Przewiń do góry