Eliza Korsak

Adwokat Eliza Korsak

J

estem absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. W latach 2010 – 2012 odbywałam aplikację adwokacką pod patronatem Adwokata Jerzego Korsaka.  W marcu 2013 r. złożyłam egzamin adwokacki i zostałam wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Białymstoku. Praktyka z każdym dniem poszerza moją wiedzę oraz rozwija doświadczenie. Ciężka praca oraz śledzenie wszelkich zmian w ustawodawstwie dają gwarancję rzetelnego reprezentowania praw Klienta. Wykonując swój zawód zapewniam najwyższą jakość świadczonych usług, traktując każdą sprawę priorytetowo.

Zagadnienia związane z zadośćuczynieniem za doznaną krzywdę i cierpienia w różnorakich wypadkach losowych stanowią znaczną część prowadzonych przeze mnie spraw. Tej materii poświęciłam pracę magisterską „Odpowiedzialność odszkodowawcza lekarza w świetle prawa cywilnego” wieńczącą pięcioletnie studia prawnicze.

Kontakt

Telefon: 603 26 12 96
Email: kancelaria@elizakorsak.pl

Opinie

Opinie Klientów

Wszystkie opinie

W roku 2020 zlecałem kancelarii pani mecenas Elizie Korsak prowadzenie negocjacji kontraktów oraz opinii prawnych planowanych przedsięwzięć. Z całą odpowiedzialnością, pragnę polecić usługi tej kancelarii na każdym etapie współpracy. Na szczególną uwagę zasługuje jakość opracowywanych materiałów, opinii – pierwszy raz spotkałem się z tak wyczerpującym opisem w opinii prawnej z wyszczególnieniem potencjalnych zagrożeń, że nie miałem dodatkowych pytań.
Serdecznie polecam!
Robert Metelicki
CEO
METRO

Robert Metelicki

Współpracowaliśmy przy kilku sprawach i zawsze na najwyższym poziomie.
Bardzo rzadko mogę polecić kogoś tak jak Panią Elizę

Marcin Skurczyński

„Pani Mecenas Korsak prowadziła moją sprawę rozwodową. Do rozprawy przygotowała mnie bardzo dobrze pod kątem merytorycznym jak i psychicznym. Tłumaczy wszystko w sposób konkretny, bez lania wody. Posiada wysoki poziom wiedzy i doświadczenia zawodowego. Jednocześnie jest sympatyczna, z poczuciem humoru i pomocna. Sprawa zakończona pozytywnie. Polecam jak najbardziej.”

An Sap

``Sąd: grupa ludzi orzekająca, która strona miała
lepszego adwokata.``

Julian Tuwim

Skontaktuj się ze mną

Przewiń do góry